GLIWICKA72.pl

 • Załóż swoje konto!
  *
  *
  *
  **
  *
  (*) Pole wymagane!
  (**) Hasło musi zawierać 4 znaki!

Pierwsze urodziny GLIWICKA72.pl! Wygraj piłkę z autografami

Stuknął nam rok! Dokładnie 27 września 2012 roku na łamach serwisu GLIWICKA72.pl pojawił się pierwszy artykuł, który oficjalnie zainaugurował funkcjonowanie strony. Od tego momentu minęło dokładnie 365 dni. Z okazji pierwszej rocznicy serwisu przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest piłką firmy "PUMA" z autografami piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego ROW-u Rybnik. Za ten rok dziękujemy i mamy nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy.


Jaki był ten pierwszy rok? Ogólnie rzecz biorąc - udany. Oczywiście mogło być znacznie lepiej, choćby w kwestii popularności. Założenia były tutaj bardziej odważne, ale niestety rzeczywistość okazała się inna. Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. Dlatego nie załamujemy rąk i w dalszym ciągu będziemy dążyć do założonych celów. Przez rok na łamach serwisu mogliście przeczytać 450 artykułów związanych z rybnicką drużyną, obejrzeć kilkaset zdjęć oraz przeczytać kilka wywiadów z piłkarzami. Cytowały nas serwisy tj. Sport.pl, 90minut.pl, sportowefakty.pl czy sportslaski.pl. Na pewno udało nam się znaleźć swoje miejsce w sieci. Przez cały ten okres, strona odnotowała 123 450 odwiedzin i ciągle ta liczba wzrasta.

Pomysł na stworzenie strony internetowej poświęconej ROW-ie Rybnik, wziął się z mizernej jakości dostarczanych informacji sportowych przez większą cześć serwisów lub strony klubowej. GLIWICKA72.pl to projekt, za którym stoi głównie jedna osoba - Paweł Matuszek. Ja ten portal założyłem, ja go od początku do końca finansuję i to mojego autorstwa jest zdecydowana większość zamieszczanych tutaj materiałów. Dopóki starczy mi pasji i sił, możecie być pewni, że strona będzie tętniła życiem. Mam wsparcie w kilku osobach, które pomagają przy prowadzeniu serwisu i z tego miejsca pragnę im serdecznie podziękować. Skład redakcji: Damian Borkusewicz, Beata Fojcik, Mateusz Kuchcik oraz Janusz Kula.

Z okazji dzisiejszego obchodu rocznicy serwisu GLIWICKA72.pl, przygotowaliśmy konkurs. Nagrodą jest piłką firmy "PUMA" z autografami piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego ROW-u Rybnik.

Wystarczy polubić naszą stronę na Facebook'u, polubić zdjęcie o konkursie oraz je udostępnić na swojej tablicy.

Konkurs potrwa do niedzieli 6 października do godziny 23:59. Dnia następnego, spośród wszystkich osób które spełniły wytyczne zostanie wylosowana jedna, którą otrzyma nagrodę ufundowaną przez naszą redakcję.

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami! Mamy nadzieję, że to grono będzie stawało się coraz liczniejsze i razem dotrwamy do kolejnych, coraz bardziej okazałych rocznic!

Ze sportowym pozdrowieniem,
redakcja GLIWICKA72.pl

 

Komentarze  

 
#2 rhazi sobota, 28 września 2013
Najlepszego! 8)
Cytuj
 
 
#1 ania1 piątek, 27 września 2013
super strona, oby tak dalej. Do tego jeszcze do wygrania piłka - super pomysł 8)
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Komentarze są własnością ich twórców i tylko oni są za nie odpowiedzialni.
Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

wywiady

Left direction
mówi Jarosław Wieczorek – najlepszy piłkarz Energetyka ROW Rybnik i strzelec 18 goli w minionym sezonie.
mówi Ryszard Wieczorek, trener piłkarzy Energetyka ROW Rybnik.
mówi Mateusz Szatkowski, piłkarz Energetyka ROW Rybnik. GLIWICKA72.pl: Jak wspominasz początki swojej kariery piłkarskiej? Mateusz Szatkows...
mówi Błażej Radler, obrońca ROW-u Rybnik. GLIWICKA72.pl: Witamy w Rybniku. Na dniach podpiszesz kontrakt z rybnickim ROW-em. Co się stało ...
Right direction

Transfery

Przybyli:

Odeszli:
Jan Furlepa (Trener)
Łukasz Krupa (II Trener)
Idrissa Cissé (Podbeskidzie B-B)
Jarosław Wieczorek (GKS Katowice)
Daniel Feruga (Miedź Legnica)
Michał Płonka (Górnik Zabrze)
Mateusz Słodowy (Górnik Zabrze)
Szymon Sobczak (Górnik Zabrze)
Hubert Otręba (Ruch Chorzów)
Daniel Kutarba
Marcin Nowacki
Michał Adamczyk
Maxim Potîrniche

Marcin Grolik (Podbeskidzie B-B)
Sławomir Szary
Marek Krotofil
Kamil Kostecki (GKS Jastrzębie)

Sonda

Czy ROW Rybnik utrzyma się w I lidze?

Tak - 40.1%
Nie - 47.8%
Trudno powiedzieć - 12.1%

Ilość głosów: 812

Partnerzy

ROW Rybnik Gladiators SPORTSLASKI.pl

Portal Rybnik1.pl

Sklep koszulkowy.pl