GLIWICKA72.pl

 • Załóż swoje konto!
  *
  *
  *
  **
  *
  (*) Pole wymagane!
  (**) Hasło musi zawierać 4 znaki!

Pierwsze urodziny GLIWICKA72.pl! Wygraj piłkę z autografami

Stuknął nam rok! Dokładnie 27 września 2012 roku na łamach serwisu GLIWICKA72.pl pojawił się pierwszy artykuł, który oficjalnie zainaugurował funkcjonowanie strony. Od tego momentu minęło dokładnie 365 dni. Z okazji pierwszej rocznicy serwisu przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest piłką firmy "PUMA" z autografami piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego ROW-u Rybnik. Za ten rok dziękujemy i mamy nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy.


Jaki był ten pierwszy rok? Ogólnie rzecz biorąc - udany. Oczywiście mogło być znacznie lepiej, choćby w kwestii popularności. Założenia były tutaj bardziej odważne, ale niestety rzeczywistość okazała się inna. Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. Dlatego nie załamujemy rąk i w dalszym ciągu będziemy dążyć do założonych celów. Przez rok na łamach serwisu mogliście przeczytać 450 artykułów związanych z rybnicką drużyną, obejrzeć kilkaset zdjęć oraz przeczytać kilka wywiadów z piłkarzami. Cytowały nas serwisy tj. Sport.pl, 90minut.pl, sportowefakty.pl czy sportslaski.pl. Na pewno udało nam się znaleźć swoje miejsce w sieci. Przez cały ten okres, strona odnotowała 123 450 odwiedzin i ciągle ta liczba wzrasta.

Pomysł na stworzenie strony internetowej poświęconej ROW-ie Rybnik, wziął się z mizernej jakości dostarczanych informacji sportowych przez większą cześć serwisów lub strony klubowej. GLIWICKA72.pl to projekt, za którym stoi głównie jedna osoba - Paweł Matuszek. Ja ten portal założyłem, ja go od początku do końca finansuję i to mojego autorstwa jest zdecydowana większość zamieszczanych tutaj materiałów. Dopóki starczy mi pasji i sił, możecie być pewni, że strona będzie tętniła życiem. Mam wsparcie w kilku osobach, które pomagają przy prowadzeniu serwisu i z tego miejsca pragnę im serdecznie podziękować. Skład redakcji: Damian Borkusewicz, Beata Fojcik, Mateusz Kuchcik oraz Janusz Kula.

Z okazji dzisiejszego obchodu rocznicy serwisu GLIWICKA72.pl, przygotowaliśmy konkurs. Nagrodą jest piłką firmy "PUMA" z autografami piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego ROW-u Rybnik.

Wystarczy polubić naszą stronę na Facebook'u, polubić zdjęcie o konkursie oraz je udostępnić na swojej tablicy.

Konkurs potrwa do niedzieli 6 października do godziny 23:59. Dnia następnego, spośród wszystkich osób które spełniły wytyczne zostanie wylosowana jedna, którą otrzyma nagrodę ufundowaną przez naszą redakcję.

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami! Mamy nadzieję, że to grono będzie stawało się coraz liczniejsze i razem dotrwamy do kolejnych, coraz bardziej okazałych rocznic!

Ze sportowym pozdrowieniem,
redakcja GLIWICKA72.pl

 

Komentarze  

 
#2 rhazi sobota, 28 września 2013
Najlepszego! 8)
Cytuj
 
 
#1 ania1 piątek, 27 września 2013
super strona, oby tak dalej. Do tego jeszcze do wygrania piłka - super pomysł 8)
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Komentarze są własnością ich twórców i tylko oni są za nie odpowiedzialni.
Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

wywiady

Left direction
mówi Jarosław Wieczorek – najlepszy piłkarz Energetyka ROW Rybnik i strzelec 18 goli w minionym sezonie.
mówi Ryszard Wieczorek, trener piłkarzy Energetyka ROW Rybnik.
mówi Mateusz Szatkowski, piłkarz Energetyka ROW Rybnik. GLIWICKA72.pl: Jak wspominasz początki swojej kariery piłkarskiej? Mateusz Szatkows...
mówi Błażej Radler, obrońca ROW-u Rybnik. GLIWICKA72.pl: Witamy w Rybniku. Na dniach podpiszesz kontrakt z rybnickim ROW-em. Co się stało ...
Right direction